OKPR – Informacje

 

KOMUNIKAT 15.12.2020

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy!

Pragnę poinformować, że 29. Ogólnopolska Konferencja Psychologii Rozwojowej odbędzie się online w dniach 20-22 maja 2021 r.

Temat konferencji nie uległ zmianie i brzmi następująco:

Współczesne Drogi Rozwoju – Między Obawą a Nadzieją

Zapraszamy wszystkich państwa, którzy już wysłali nam swoje akces uczestnictwa w konferencji, jak i nowe osoby zainteresowane problematyką rozwoju człowieka.  

 

Poniżej znajdziecie Państwo szereg ważnych informacji!

 Ważne daty:

15 stycznia 2021 ostateczny termin potwierdzenia lub anulowania zgłoszonego już wystąpienia w odpowiednich zakładkach umieszczonych na stronie konferencji
30 stycznia 2021 ostateczny termin zgłaszania nowych wystąpień
15 marca 2021 potwierdzenie przyjęcia nowego zgłoszenia przez Komitet Naukowy
15 marca –

1 maja 2021 

przyjmowanie opłat konferencyjnych – niezbędne informacje będą dostępne na stronie konferencji
20 maja 2021 rozpoczęcie konferencji

 

Opłata konferencyjna:

170,00 – uczestnicy czynni niebędący członkami PSPRC

130,00 – uczestnicy czynni będący członkami PSPRC

100,00 – uczestnicy czynni – doktoranci i studenci

50,00 – uczestnicy bierni

30,00 – uczestnicy bierni – doktoranci i studenci

 

Potwierdzanie, anulowanie i zgłaszanie wystąpień:

Dokonanie potwierdzenia, anulowania bądź przesłania nowego wystąpienia odbywa się poprzez stronę Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Rozwoju Człowieka (https://psprc.edu.pl/ ) w zakładce OKPR i dalej Rejestracja. Znajdą się tam przygotowane odpowiednie dla każdej opcji zakładki

  1. W związku ze zdalną formą przebiegu konferencji prosimy także o odpowiedź na pytanie, czy życzycie sobie Państwo wydrukowany certyfikat uczestnictwa w konferencji, czy tylko przesłany w pdf. – takie pytanie pojawi się przy wypełnianiu formularza/y.
  2. W przeprowadzeniu konferencji online będzie nas wspierał zespół informatyków Wydziału Psychologii UW pod kierunkiem Pana Michała Broniarza.

Chciałabym wyrazić nasz – Komitetu Organizacyjnego z ramienia Wydziału Psychologii UW oraz Zarządu PSPRC – żal, że warunki związane z zagrożeniem COVID-19 nie pozwalają nam gościć Państwa w Warszawie, w pięknych ogrodach naszej biblioteki uniwersyteckiej, tzw. BUWu oraz cieszyć się bezpośrednim spotkaniem, tak ważnym dla naszego środowiska.  

Dołożymy wszelkich starań, aby konferencja online odbyła się sprawnie w przyjaznej atmosferze i przyczyniła się do naszego naukowego rozwoju, co zagwarantują jej uczestnicy.  

 

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

Grażyna Katra

W imieniu Komitetu Organizacyjnego 29 OKPR, Zarządu PSPRC i Wydziału Psychologii UW