Przełożenie OKPR na 2021

Szanowni Państwo, Drodzy Koledzy,

w związku z wciąż niepewną sytuacją wynikającą z rozprzestrzeniania się COVID-19 informujemy, że w tym roku kalendarzowym XXIX Ogólnopolska Konferencja Psychologii Rozwojowej nie odbędzie się.

Decyzję tę podjął Komitet Organizacyjny konferencji wraz z Zarządem Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Rozwoju Człowieka.

Jednocześnie informujemy, że XXIX OKPR odbędzie się w przyszłym roku, w terminie 20-22 maja 2021.

Zapraszamy Państwa do sal Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i jej pięknego ogrodu.

Informujemy, że w przypadku zaakceptowanych streszczeń, nie będzie konieczności ich ponownego wysyłania. Natomiast, będzie możliwość nadesłania zgłoszeń przez osoby, które chciałyby dołączyć w przyszłym roku do grona uczestników konferencji. Prosimy o rozpowszechnienie tej informacji w Państwa środowisku, wśród osób potencjalnie zainteresowanych jej problematyką.

Wszelkie dalsze informacje o możliwościach zgłoszenia swego uczestnictwa przez nowe osoby oraz prośby o potwierdzenie uczestnictwa i/lub zmianę tematu czy formy wystąpienia będą przedstawione w listopadzie 2020. Zostaną one ogłoszone na stronie PSPRC, w zakładce OKPR oraz wysłane do Państwa e-mailem.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego, pragnę zapewnić Państwa, że dołożymy wszelkich starań, będących w naszej mocy, aby konferencja odbyła się w maju przyszłego roku w Warszawie i aby przebiegała w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze, dostarczając nam interesujących doświadczeń naukowych.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i liczymy na uczestnictwo wszystkich Państwa w konferencji w maju 2021 roku.

 

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

Grażyna Katra

W imieniu Komitetu Organizacyjnego 29 OKPR, Zarządu PSPRC i Wydziału Psychologii UW