Komunikat 23.03.2020

Szanowni Państwo, Drodzy Koledzy,

z przykrością informujemy, że w związku z nadal trudną sytuacją wynikającą z rozprzestrzeniania się COVID-19 i podjętymi środkami profilaktycznymi, w tym z ogłoszeniem pandemii, jesteśmy zobligowani do odwołania 29 OKPR w dniach 19-21 maja 2020.

Jednocześnie informujemy, że planujemy przeniesienie naszej konferencji na początek września bieżącego roku i chcemy, aby odbyła się w dniach 3-5 września 2020 r.

Miejsce konferencji nie ulega zmianie i mamy nadzieję, że spotkamy się w salach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, w otoczeniu pięknego ogrodu.

Informujemy, że w przypadku zaakceptowanych zgłoszeń, nie będzie konieczności ponownego wysyłania streszczeń.

Równocześnie zwracamy się z apelem, aby wstrzymać się z dokonaniem opłaty konferencyjnej do czasu ogłoszenia odpowiedniej informacji.

Kolejny komunikat pojawi się na stronie konferencji (i zostanie wysłany na adresy mailowe) 30 czerwca br.

Zapewniamy, że Komitet Organizacyjny, chociaż pełen obaw, to z nadzieją będzie nadal pracował nad organizacją konferencji, aby przebiegała jak najsprawniej i wzbogaciła nas o nową wiedzę i doświadczenie.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i liczymy na uczestnictwo wszystkich Państwa w konferencji w terminie wrześniowym.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

Grażyna Katra

W imieniu Komitetu Organizacyjnego 29 OKPR, Zarządu PSPRC i Wydziału Psychologii UW